Drite LED per ambiente te jashtme me panel diellor

7,900 L

Ka stok

  • Drite LED solar
  • Per ambiente te jashtme
  • Me panel diellor
  • Keng i gjere ndricimi
KODI: i23304 Kategori: ,

DRITE LED ME PANEL DIELLOR

Drite LED per ambiente te jashtme me panel diellor me kend ultra te gjere. Te pajisura me rruaza LED ultra te ndritshme te cilat ofrojne nje game me te gjere ndricimi dhe drite me te ndritshme krahasuar me dritat e zakonshme te rruges.

Dritat diellore te jashtme kane ndjeshmeri te larte dhe dizajn te kllapave te rregullueshme 180° per te rregulluar kendin e ekpozimit te drites.

Te papershkueshme nga uji, bere nga material ABS  i ben te pershtatshme per cdo mjedis te jashtem. Lehte per t’u instaluar dhe vendosur , nuk ka nevoje per fisha dhe mjete.

Drita me energji diellore ofron 3 menyra ndricimi: MODE1: Kur nje kembesor aktivizon sensorin e levizjes, shkelqimi i drites eshte 100%, dhe drita do te fiket automatikisht kur ka asnje levizje.

MODE 2: Kur nje kembesor aktivizon sensorin e levizjes, drita eshte 100% e ndritshme. Pas 30 sekondash pa levizje gjate nates, ai hyn ne shkelqimin 30%.

MODE3: Drite automatike gjate nates, 50% ndricim.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drite led me panel diellor ne dyqan taxi

Drite LED per ambiente te jashtme me panel diellor