Drite LED me energji diellore

2,490 L

Ka stok

  • Drite per ambiente te jashtme
  • Me panel diellor
  • Set me 6 cope
  • Permasat: 6 x 6 x 18 cm
KODI: i2370211102 Kategori: ,

DRITE LED ME ENERGJI DIELLORE

Drite led e cila funksionon me energji diellore duke kapur rrezet gjate dites per te ndricuar naten.

Drita funksionon me energji diellore, keshtu qe mund ta vendosni kudo nen rrezet e diellit direkte.

Materiali ABS teper rezistente dhe i papershkrueshem nga uji i ben te sigurta per perdorim afatgjate. Me sensor dite/nate, ndizet ne menyre automatike kur fillon te erresohet.

Te papershkueshme nga uji jane te pershtatshme per cdo mot ne ambiente te jashtme. Te shkelqyera per dekorime festash, shtepie, kopsht, oborr etj.

Specifika:

  • Drite per ambiente te jashtme
  • Me panel diellor
  • Set me 6 cope
  • Permasat: 6 x 6 x 18 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drite solar per ambiente te jashtme ne dyqan taxi

Drite LED me energji diellore