Drite Led dhe Mp3 | Magic Ball

2,290 L2,490 L (-8%)

Ka stok

KODI: magic-ball Kategori: , ,

DRITE LED DHE MP3 MAGIC BALL

Drite Led dhe MP3 me cilësi të lartë, shijoni muzikën tuaj. Kur ka muzikë, shfaqjet e dritës ndryshojnë në ritmin e muzikës. Ai gjithashtu karikon telefonin tuaj Android.

MP3 LED MAGIC BALL NIGHT

Drita e skenës kristal me altoparlant Bluetooth, altoparlant Bluetooth i integruar, mbështet kartë SD, muzikë USB dhe MP3. Ajo shkëlqen ne kuqe, blu, jeshile dhe në secilën sekuencë. Kjo duket vërtet bukur kur të tre ngjyrat shkëlqejnë në tavan. Bën efekte dhe modele mjaft të lezetshme.

Mund ta ndryshoni mënyrën duke vendosur telekomandën, gjithashtu mund të kontrolloni vëllimin dhe shpejtësinë e rrotullimit të dritës.

Modaliteti i kontrollit të tingullit Marrja e integruar mund të bëjë që frekuenca e dritës ndezëse të ndjekë frekuencën e zërit që ndryshon vazhdimisht, sa më e lartë të jetë frekuenca e zërit, aq më shpejt dritat do të vezullojnë.

Specifikimet:mp3 led magic ball light
  • Ngjyra e ndriçimit: RGB.
  • Modaliteti i ndriçimit: funksioni MP3, Bluetooth, drita USB.
  • Këndi i rrezes: 120 °.
  • Fuqia: 6W.
  • Tensioni i funksionimit: AC 95-240V.
  • Përmasat: 180 diametër * 150 mm.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Drite Led dhe Mp3 | Magic Ball”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite led dhe mp3 bli online dyqan taxi

Drite Led dhe Mp3 | Magic Ball

2,290 L2,490 L (-8%)

Shto ne Shporte