Drita te jashtme me energji diellore

790 L

Ka stok

  • Materiali: plastike
  • Permasat: 10x38cm
  • Ngjyra: e bardhe
KODI: i237021100 Kategori: ,

DRITA TE JASHTME ME ENERGJI DIELLORE

Drita te jashtme LED me energji diellore te rikarikueshme jane ideale per kopsht, oborrin e shtepise, lendine, rruge etj.

Kontrolli i sensorit optik me fikje automatike kur nuk ka levizje e ben shume te pershtatshem per t’u perdorur.

Kjo llambe eshte rezistente ndaj nxehtesise dhe te ftohtit gjate dimrit, keshtu qe mund ta perdorni pa problem ne hapesira te jashtme.

Specifika:

  • Materiali: plastike
  • 8 ore kohe pune.
  • Koha e karikimit 6-8 ore
  • Permasat: 10x38cm
  • Ngjyra: e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drita per ambiente te jashtme ne dyqan taxi

Drita te jashtme me energji diellore