Doreze pastrimi me mikrofiber Super Mitt

790 L

Ka stok

KODI: s-98871 Kategori: , ,

DOREZE PASTRIMI ME MIKROFIBER

Doreze pastrimi per larjen e makinave dhe pastrimin e shtepise prej materiali mikrofiber.

Larja dhe pastrimi me doreze nuk le siperfaqe te gervishtura ne makinen dhe shtepine tuaj per shkak te butesise se materialit.

Mund te perdoret me uje, detergjent ose edhe ne te thate ultra e bute dhe pa gervishtje ne siperfaqe delikate.

Perpos larjes se makines mund te perdoret edhe per pastrimin e siperfaqeve te drurit, pasqyrave, mobiljeve dhe xhamit, etj.

Antibakteriale, e lehte ne peshe per perdorim praktik dhe pastrim efikas.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

lecke pastrimi

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Doreze pastrimi me mikrofiber Super Mitt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

super mitt lecke pastrimi online ne dyqan taxi

Doreze pastrimi me mikrofiber Super Mitt