Doogee Shoot 2 | RAM 2GB ROM 16GB | Best Price

8,900 L9,900 L (-10%)

Ka stok

Specifikat Doogee | Smartphone

Rrjeti: 3G
Dual Sim
Dimensionet
: 142.6*72.6*9.5mm
Pesha: 170g
Ekrani: 5.0inch
Doogee Shoot2 me Sistem operativ: Android 7.0 Nougat
CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Kamera: 5MP
Selfie: 5MP
Bateria: 3,360mAh

KODI: doogee-shoot2-smartphone Kategori: , , Etiketime: , ,

DOOGEE SHOOT 2 16GB | BEST PRICE

Doogee Shoot 2 Review Specs | ROM 16GB | RAM 2GB | Best Price Smartphone ne Dyqan Taxi

Doogee Shoot 2 eshte nje telefon mjaft i bukur dhe praktik.
Projektuar guximshem edhe teper i forte. Smartphone Android i krijuar nga prodhuesi Doogee qe perdor Android 7.0 Nougat dhe u zbulua ne Shkurt 2017. Ne do te zbulojme specifikimet dhe me pas avantazhet dhe atributet per kete smartphone. 

Specifikimet e projektimit

Madhesia eshte bere nje element i rendesishem per zgjedhjen e smartphone me te mire. Dimensionet e jane 72,6 mm x 142.6 mm x 9.5 mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto prej 174g. Perberja e tij perfshine nje numer te madh materialesh i cili perfshin plastiken etj.

DOOGEE SHOOT 2 SMARTPHONE

Specifikimet e ekranit

Ekrani i ketij smartphone funksionon me teknologjine LCD IPS per te shfaqur te gjitha fotot, lojrat video etj. Ekrani vjen me nje rezolute prej 720 x 1280px (HD) per nje diagonale te ekranit prej 5inch. Dizajn i holle me nje ekran 5.0inch per te dhuruar nje fushe te gjere shikimi. Shikimi gjate nates eshte i rehatshem, por mbi te gjitha  jo i forte per syte. Kjo per shkak te vecorise adaptive te shkelqimit.

Te llogarisesh zonen e perdorshme te ekranit te Doogee nuk eshte e veshtire. Ne matim perqindjen e ekranit ne krahasim me proporcionet e smartphone. Sa me e larte te jete perqindja, aq me shume do te shijoni nje ekran te madh. Ky smartphone ka nje raport ekrani / madhesie prej 66%. Mbulon nje pjese te konsiderueshme te siperfaqes se perparme.
Ekrani i  Doogee Shoot 2 perfshin karakteristika si: ekran xhami i lakuar 2.5d, kondensues, me shume prekje etj.

Ju mund te shijoni nje eksperience te Cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja.
Shtresa transparente e qendrueshme mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndricim me te gjate.

Specifikimet e Harduerit  dhe performances 

Smartphone Doogee Shoot 2 integron nje procesor Mediatek MT6580A dhe nje ARM Cortex-A7 Quad-Core me nje shpejtesi orari 1.5 GHz. Lidhur me pjesen grafike, Doogee Shoot 2 funksionon me karten grafike ARM Mali-400 MP1. Procesori konsumon me pak energji per perdorim afatgjate.

Punoni dhe luani me lehtesi me Doogee Shoot 2 fale procesorit Quad Core i cili siguron nje performance te shkelqyer.
Doogee Shoot 2 perfshin 2 GB RAM. Ju jeni ne gjendje te perdorni 16 GB memorie per te mbajtur dokumentet, fotot, kujtimet, filmat, muziken etj. 

DOOGEE SHOOT 2

Specifikimet e kameres

Doogee Shoot 2 eshte vendosur me nje kamera te pasme 5MP dhe nje lente me nje hapje te modelit Unknown dhe tipit CMOS me blice LED.
Nder karakteristikat e tjera te kameres se ketij smartphone, kemi: fokusim automatik, fotografim të vazhdueshem, zmadhim dixhital, kamera te dyfishte, kompensim te ekspozimit, zbulim te fytyres, hdr, parametrat iso, panorama, modaliteti i skenes, fokusi i prekjes etj.

Merrni fotografi te mrekullueshme. Sensori i drites me cilesi te larte prodhon detaje reale. Ju mund te realizoni foto fantastike dhe ne ambjente me ndricim te ulet.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme dhe merrni rezultate mahnitese cdo here me Doogee Smartphone Shoot 2. 

Mbeshtet perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per te dhenat dhe thirrjet telefonike. Nuk eshte i nevojshem perdorimi i telefonave celulare.
Ka nje bateri kompakte 3360mAh Li-Polimer.
Ju mund te vendosni smartphone afer veshit tuaj per t’iu pergjigjur nje telefonate.
Vjen me aftesi me te zgjuara edhe me te shpejta.

DOOGEE SHOOT 2 16GB | BEST PRICE

Doogee Shoot 2 Smartphone ne shitje Online Dyqan Taxi Tirane

Doogee Shoot 2 Review Specs | ROM 16GB | RAM 2GB | Best Price Smartphone

Rrjeti: 3G
Dual Sim
Dimensionet: 
142.6*72.6*9.5mm
Pesha: 170g
Ekrani:  5.0inch
Doogee Shoot2 me Sistem operativ: Android7.0 Nougat
CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7
RAM:  2GB
ROM: 16GB
Kamera: 5MP
Selfie: 5MP
Bateria: 3,360mAh

Rrjeti:
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/1900/2100MHz

Brenda Paketimit mund te gjeni telefonin karikuesin origjinal, manualin e perdorimit dhe nje kabllo micro usb.

Dyqan Taxi  tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Memorja

16GB, 8GB

Marka e Telefonit

Ngjyra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ergest Pojana

  Sh I mir esht po uleni pak cmimin

  • nga dyqantaxi

   Ergest, Doogee Shoot 2 Ka parametra te larta dhe cmimi ka ndryshuar shume per kete model .
   Per me shume ne kontaktoni ne telefon.
   Faleminderit

Main Menu

doogee shoot 2 dooge shoot2 smartphone dyqan taxi online blerje

Doogee Shoot 2 | RAM 2GB ROM 16GB | Best Price

8,900 L9,900 L (-10%)

Shto ne Shporte