Detergjent pastrues per kondicioner conditioner cleaner

990 L

Ka stok

KODI: i-987655 Kategori: , ,

DETERGJENT PASTRUES PER KONDICIONER

Detergjent pastrues per kondicioner dhe filtrat e tij.

Nese filtrat e kondicionerit bllokohen ai humb efikasitetit deri ne 20% duke bere te harxhoje akoma me teper energji elektrike.
Pastruesi mundeson heqjen e cdo papastertie nga filtrat e kondicionerit duke sjelle ajer te paster dhe te shendetshem.
Duke sperkatur me detergjentin spiralen e brendshme ndersa ventilatori eshte duke punuar, kondicioneri do ti coje papastertite ne tubin e shkarkimit duke hequr cdo mikrob.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Detergjent

Ngjyra

Be the first to review “Detergjent pastrues per kondicioner conditioner cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

detergjent pastrues per kondicioner online ne dyqan taxi

Detergjent pastrues per kondicioner conditioner cleaner