Derrase prerese bamboo me tabaka

1,890 L

Ka stok

  • Derrase prerese ushqimi
  • Material Bamboo
  • Tabaka PVC
  • Prerje dhe ruajtje ushqimi
KODI: i2370211178 Kategori: ,

DERRASE PRERESE ME TABAKA

Derrase prerese bere nga bamboo natyral e cila vjen me tabaka plastike ne pjesen e poshtme, i qendrueshem dhe i papershkueshem nga lageshtia.

Materialet miqesore me mjedisin e bejne derrasen e madhe prerese te jete ndihmesi me i sigurt dhe i dobishem i kuzhines.

Ideale per te copetuar mishin, frutat, perimet, buken, djathin dhe ushqimet e tjera.

Pas prerjes, vendosini ato ne enen plastike per t’i ruajtur duke kursyer me shume hapesire.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tabaka

Main Menu

derrase prerese me tabaka ne dyqan taxi

Derrase prerese bamboo me tabaka