Dekor metalik per tavolina Decorative Artwork

1,490 L

Ka stok

  • Dekor metalik
  • I pershtatshem per ambiente te ndryshme
  • Materiali: Xham, Hekur
  • Permasat: 35.5x9x26cm.
KODI: i23333 KATEGORIA:

DEKOR METALIK PER TAVOLINA

Dekor metalik per tavolina, zyra, dhoma ndenjie dhe ambiente te tjera.

Perfekt per te dekoruar dhomen tuaj te gjumit, dhomen e ndenjes, zyren.

Dizajn unik dhe elegant, i cili e ben pasqyren te duket luksoze.

Specifika:

  • Dekor metalik
  • I pershtatshem per ambiente te ndryshme
  • Materiali: Xham, Hekur
  • Permasat: 35.5x9x26cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

dekor metalik artistik online ne dyqan taxi

Dekor metalik per tavolina Decorative Artwork