Dehidratues ushqimi per fruta te thata 250W

5,990 L

Ka stok

  • Dehidratues ushqimi
  • Per fruta dhe perime
  • Fuqia 250W
  • 5 ndarje plastike
  • Lexical Modeli: LFD-3801

DEHIDRATUES USHQIMI 250W

Dehidratues ushqimi i cili sherben si tharese frutash dhe perimesh Lexical Modeli: LFD-3801.

Ideal per tharjen e frutave, perimeve, bimeve, mishit, ushqimet e kafsheve dhe shume me teper duke ruajtur mineralet thelbesore per mireqenien dhe shendetin.

Vjen me 5 ndarje plastike ku mund te vendosni ushqimet tuaja, temperature te rregullueshme dhe funksion te qarkullimit te ajrit 360 grade, me mbrojtje nga mbinxehja. 

Projektuar me vendosje te thjeshte, shtypni butonin e ndezjes dhe rrotulloni celesin e temperatures dhe ai do te filloje te funksionoje.

Specifika:

  • Dehidratues ushqimi
  • Fuqia 250W
  • 5 ndarje plastike
  • Lexical Modeli: LFD-3801

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

dehidratues ushqimi online ne dyqan taxi

Dehidratues ushqimi per fruta te thata 250W