Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri

3,300 L

Ka stok

  • Beresi i sheqerit perbehet nga materiali i plastikes se larte ABS
  • Nuk harxhon energji elektrike
  • Shkuma e sheqerit pergatitet pa vaj
  • Mund te pergatiste floke shqereri per femijet tuaj ne pak minuta
  • Ky produkt eshte i pajisur me nje luge qe ju ndihmon ne mbledhjen e shkumes se sheqerit

COTTON CANDY MAKER DSP KA 1006

Cotton Candy Maker DSP KA 1006 eshte nje produkt qe prodhon shkume sheqeri. Per te kenaqur femijet tuaj dhe per t’u eksploruar atyre gjera te reja, beresja e shkumes se sheqerit do te ishte e persosur si zgjedhje. Ai do t’ju ndihmoje edhe qe te afroheni me shume me femijet tuaj, te kaloni kohen se bashku edhe te argetoheni me njeri-tjetrin.

BERESJA E FLOKUT TE SHEQERIT

Beresja e sheqerit vjen me nje luge, e cila ju ndihmon qe te mblidhni shkumen e sheqerit rreth saj nepermjet rrotullimeve qe do t’i beni duke levizur ju doren tuaj. Ndoshta ne fillim do te ndjeni siklet kur ju ta pergatisni, por heren e dyte nuk do ta keni aspak te veshtire sepse eshte shume praktike dhe tejet funksionale.

Madhesia e saj merr shume pak hapesire dhe do te qendronte shume mire ne kuzhine tuaj ose ne natyre kur ju vendosni te kryeni festa familjare, pa ju krijuar bezdisje ne komoditetin e saj.

Menjehere sapo te filloni te pergatisni sheqerin brenda pak minutave ju do te keni gati floket prej sheqeri apo karamele te ndryshme sheqeri. Ky produkt do t’ju ndihmoje edhe nga shpenzimet e shumta qe ju vijne nga kerkesat e femijeve tuaj.

Pasi ta keni Cotton Candy Maker ne shtepine tuaj femija juaj nuk do te kete me kuriozitet te provoje shume gjera te reja, gjithashtu ai nuk harxhon aspak energji elektrike. Mos harroni qe shkuma e sheqerit pergatitet pa vaj.

Ju do ta vini ne funksion kete produkt me ane te nje butoni ne pjesen e jashtme qe eshte dhe shume e dukshme, vetem duke e ndezur dhe fikur ne momentin kur ju startoni dhe mbaroni pergatitjen e shkumes se sheqerit.

Beresi i sheqerit eshte i bere nga materiali i plastikes se larte ABS keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni per permbajtjen e kimikateve te demshme

Specifikat e produktit  220v-240v 50 / 60hz 450w

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Ngjyra

Lloji

makine per floke sheqeri

Be the first to review “Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri

Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri