Corape shendetesore turmaline vetengrohese

790 L

Ka stok

KODI: i23702111225 Kategori: , ,

CORAPE VETENGROHESE

Corape vetengrohese per dimer dhe ditet e ftohta te pershtatshme per te rritur burra dhe gra.

Ideale per ski, shetitje, gjueti, peshkim dhe aktivitete te tjera te brendshme/te jashtme ne dimer.

E bere nga pambuk poliester i cilesise se larte do te jene te buta dhe te rehatshme ne kembe edhe pas oreve te gjata perdorimi.

Me efekte te terapise magnetike funksionojne si parandalues dhe terapi ne trajtimin e semundjeve te ndryshme. Ndihmojne ne qarkullimin e gjakut dhe mbajne shputat shume ngrohte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Corape

Main Menu

corape me vetengrohje online ne dyqan taxi

Corape shendetesore turmaline vetengrohese