Corape per diabetik Marshal

490 L

Ka stok

19159

KODI: 3830065448137 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape per diabetik Marshal

Corape Marshal per persona diabetik pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike, nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 35-38.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape per diabetik Marshal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape per diabetik Marshal