Corape Marshal per diabetik

490 L

Ka stok

19143

KODI: 3830065447970 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape Marshal per diabetik

Corape Marshal

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal per diabetik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal per diabetik