Corape Marshal për diabetik 43-46

490 L

Ka stok

19152

KODI: 3830065448069 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape Marshal për diabetik 43-46

Corape Marshal pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 43-46.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal për diabetik 43-46”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal për diabetik 43-46