Cante shpine e perditshme Lenovo 15,6” B510 per laptop

1,990 L

Ka stok

KODI: i-76543427 Kategori: ,

CANTE SHPINE LENOVO B510

Cante shpine Lenovo bere nga materiale te cilesise se larte rezistente ndaj ujit dhe renieve per permasa 15.6″ te laptopit.

Me nje ndarje kryesore qe eshte mjaft e gjere per te mbajtur sendet personale per ne palester,  udhetim pune, apo perditshmeri.

Gjithashtu permban nje xhep me akses te shpejte dhe xhepa me dy ane per hapesire shtese ruajtjeje.

Pelhure me cilesi te larte, te qendrueshme dhe te papershkueshme nga uji.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine e perditshme Lenovo 15,6” B510 per laptop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine per laptop online ne dyqan taxi

Cante shpine e perditshme Lenovo 15,6” B510 per laptop