Cante rrjete per larjen e kepuceve

590 L

Ka stok

  • Cante per larjen e kepuceve
  • Material rrjete +  zinxhir
  • Permasat: 28x8x24.5cm

KODI: i23702175 Kategori: , ,

CANTE RRJETE PER LARJEN E KEPUCEVE

Cante rrjete me zinxhir per larjen e kepuceve, atleteve, shapkave apo cizmave ne lavatrice pa i demtuar ato.

Dizajni unik i rrjetes, lejon qe uji dhe detergjenti te kalojne pa problem pa u bllokuar, keshtu qe kepucet tuaja nuk do te gervishten gjate larjes. Njekohesisht rrjeta e ben me te lehte tharjen e shpejte fale ventilimit.

Projektuar posacerisht per larjen e kepuceve, vendosnii kepucet dhe mbylleni me zinxhir. Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e kepuceve.

Bere nga rrjete e imet dhe fiber poliesteri qe lejon ajrimin do te mbroje atletet nga demtimi gjate larjes.

Specifika:

  • Cante per larjen e kepuceve
  • Material rrjete +  zinxhir
  • Permasat: 28x8x24.5cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

rrjete per larje kepucesh ne dyqan taxi

Cante rrjete per larjen e kepuceve