Cante organizuese per valixhe

1,490 L

Ka stok

KODI: i23702111201 Kategori: , ,

CANTE ORGANIZUESE PER VALIXHE

Cante organizuese e pershtatshme per valixhe e cila vjen me 6 organizuese te ndryshme.

Set me gjashte canta te permasave te ndryshme, te pershtatshme per rroba dhe sendet tuaja te ndryshme.

I bere nga poliester e bute dhe me peshe te lehte, e papershkueshme nga uji dhe i qendrueshem per cdo udhetim tuajin.

Shumefunksionale keto canta do te organizojne tualetin, grimin, shampot/kremrat dhe veshjet. Ato gjithashtu mund te ndajne veshjet e reja nga ato te konsumuara dhe mund te perdoren per te ruajtur artikujt sezonale.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante organizuese udhetimesh ne dyqan taxi

Cante organizuese per valixhe