Cante organizuese me xhepa | Dyqan Taxi

990 L

Ka stok

  • Cante organizuese.
  • Me tre xhepa.
  • Material i plote PVC.
  • Hapsire e bollshme.
  • Permasat: 35*23*23 cm.
KODI: t02030 Kategori: ,

Cante me 3 xhepa organizues

Organizoni gjithcka qe deshironi tashme shume lehte me canten organizuese.

Me material te plote PVC aspak transparent , ka nje hapsire te bollshme ku mund te vendosni rroba, aksesore ose lodra.

Ne pjesen e jashteme ka 3 xhepa ne te cilit mund te vendosni rroba ose objekte me te vogla qe i perdorni shume me shpesh dhe mund ti merrni lehtesisht.

Ne pjesen e siperme ka nje kapak me te cilin mund te mbyllni organizuesin.

Pasi te keni vendosur aksesoret tuaj dhe te keni mbyllur kutine mund ta vendosni ne cdo cep te shtepis apo te dhomes se gjumit.

Ka nje dizajn te thjeshte me vija i cili eshte lehtesisht i kombinueshem.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Cante organizuese me xhepa | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante organizuese

Cante organizuese me xhepa | Dyqan Taxi