Cante laptopi dhe tableti 13 inch Baseus laptop sleeve

2,000 L

Ka stok

KODI: H-998784 Kategori: ,

CANTE LAPTOPI DHE TABLETI 13 INCH

Cante laptopi dhe tableti per permasa deri ne 13 inch.

I papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj gervishtjeve, fale mbrojtjes shumeshtresore. Thithje e trefishte e goditjeve me tre shtresa mbrojtje.

Gjashte hapesira ruajtje per lehtesi dhe te ndara per mbrojtjen e sendeve te rendesishme. Kompjuteret, dokumentet dhe pajisjet dixhitale ruhen ne hapesira te vecanta fale ndarjes , duke i bere ato me te rregullta dhe me te lehta per t’u gjetur dhe perdorur.

Specifika

  • Marka: Baseus
  • Lloji cante laptopi
  • Emri: Baseus Basics Series Laptop Sleeve
  • Materiali: Najlon
  • Ngjyra: gri e erret
  • Pesha: 0.17kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante laptopi dhe tableti 13 inch Baseus laptop sleeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante laptopi 13inch online ne dyqan taxi

Cante laptopi dhe tableti 13 inch Baseus laptop sleeve