Cajnik elektrik 2 litra 2200W RAF R7870

2,590 L

Ka stok

KODI: d2324820 Kategori: ,

CAJNIK ELEKTRIK 2 LITRA

Cajnik elektrik 2 litra dhe fuqi 2200watt per zierjen e ujit, berje caji apo kafe.

I bere nga material rezistent miqesor me mjedisin pa perberes te demshem per shendetin.

Doreze kapese qe nuk trasmeton nxehtesine dhe buton per hapjen e mbylljen automatike te kapakut.

Specifika:

  • ModelR.7870
  • Fuqi e vlerësuar 2200 W
  • MaterialiÇelik inox
  • Kapaciteti 2L
  • Madhësia 20*20*25 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

cajnik

Kapaciteti

2l

Be the first to review “Cajnik elektrik 2 litra 2200W RAF R7870”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik 2l online ne dyqan taxi

Cajnik elektrik 2 litra 2200W RAF R7870