Cader shiu transparente

590 L

Ka stok

KODI: i2370211109 KATEGORIA:

CADER SHIU TRANSPARENTE

Cader shiu transparente, model unisex i pershtatshem per tu perdorur si per djem ashtu edhe per vajza.

Rezistente ndaj shiut te rrembyeshem dhe bores. Cader e cilesise se larte me doreze plastike teper te rehatshme.

E pershtatshme per femijet ,adoleshente dhe te rritur. Perdorim i lehte pasi hapet automatikisht me nje dore.

I papershkueshem nga era dhe shiu: kjo ombrelle ka nje bosht te forte metalik te kromuar dhe 8 brinje te perforcuara te cilat jane shume rezistente ndaj eres.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

cader

Main Menu

cader shiu transparente online ne dyqan taxi

Cader shiu transparente