Cader Mercedes Benz me hapje automatike

1,990 L

Ka stok

  • Cader Mercedes Benz
  • Me hapje automatike
  • Material alumini dhe poliesteri
  • Ne ngjyre te zeze
  • Per meshkuj dhe femra
KODI: Q2302340 KATEGORIA:

CADER MERCEDES BENZ AUTOMATIKE

Cader me hapje automatike Mercedes-Benz, prodhuar me veshje speciale kunder ujit dhe papastertive.

Dizajn i papershkueshem nga era dhe uji, per rezistence dhe perdorim afatgjate fale ndertimit te saj ultra te qendrueshem.

E bere nga material alumini dhe poliesteri cilesor ne ngjyre te zeze.

Me mekanizmin e hapjes automatike, mund ta perdorni cadren me lehtesi vetem me njeren dore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

cader

Main Menu

cader shiu me logo ne dyqan taxi

Cader Mercedes Benz me hapje automatike