Cader kampingu 3 x 3 x 1,7m Automatic tent

5,990 L6,490 L (-8%)

Ka stok

  • Cader kampingu
  • Permasa 3 x 3 x 1,7 meter
  • Kapacitet deri ne 12 persona
  • Hapje automatike
KODI: b232303 Kategori: ,

CADER KAMPINGU 3X3X1,7M

Cader kampingu me permasa 3 x 3 x 1,7 meter me kapacitet deri ne 12 persona.

Hapje dhe mbyllje automatike per me shume lehtesi.

Materiali me cilesi te larte prej poliestre te papershkueshme nga uji e ben ideale per ta perdorur ne cdo ambient qe shkoni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Cader per Kamping

Main Menu

cader automatike per kamping ne dyqan taxi

Cader kampingu 3 x 3 x 1,7m Automatic tent

5,990 L6,490 L (-8%)

Shto ne Shporte