Butona kapes per jorgane 6pcs

690 L

Ka stok

KODI: i23702111193 Kategori: ,

BUTONA KAPES PER JORGANE

Butona kapes per jorgane, kellefe, carcafe etj, me 6 cope ne paketim.

Kapeset e jorganit jane te vogla dhe te lezetshme, te cilat sherbejne jo vetem per prakticitet por edhe dekorative. Te pershtatshme per perde, corape, jorgan, jasteke, peshqire, batanije etj.

Pjesa e jashtme e butonit eshte e mbeshtjelle me cope pambuku te paster, e cila eshte e pershtatshme per lekuren dhe e rehatshme.

Jane te lehta per t’u perdorur, thjesht kaloni shpuesen permes jorganit, rreshtoni vrimen dhe shtypni ate poshte. Kur deshironi ta hiqni, mund ta zhbllokoni duke shtypur butonin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kapese

Main Menu

butona kapes per jorgane ne dyqan taxi

Butona kapes per jorgane 6pcs