Bustina Gallitelli Classico Caffe ne shitje online 150 Cope

3,990 L

Ka stok

Shija e ekuilibruar e bukes se pjekur dhe erezave shpaloset kendshem ne qiellzen tuaj.
Shijoni kafen dhe aromen e saj unike fale bustinave Gallitelli!

KODI: bustina-kafe-gallitelli KATEGORIA:

BUSTINA CAFFE GALLITELLI CLASICO

Bustina Gallitelli Classico Caffe | 150 cope

Bustina Classico nga Gallitelli do te binde njohesit e kafese me shijen e  forte dhe ekuilibrin e persosur te freskise qe ofron. Kafe disi me elegante nga kafja e zakonshme. Jo vetem ne shije por dhe ne pamje kjo kafe ben pershtypje me kremin e saj te qendrueshem. Shija e ekuilibruar e bukes se pjekur dhe erezave shpaloset kendshem ne qiellzen tuaj.
Shijoni kafen dhe aromen e saj unike fale bustinave Gallitelli!


Dyqani Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kafe

Be the first to review “Bustina Gallitelli Classico Caffe ne shitje online 150 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bustina caffe gallitelli

Bustina Gallitelli Classico Caffe ne shitje online 150 Cope