Brumatrice dhe mixer dore DSP KM3058

3,990 L

Ka stok

KODI: e23024 Kategori: ,

BRUMATRICE DHE MIXER DORE

Brumatrice dhe mixer dore ne nje pajisje te vetme me dizajn shume ergonomik ne kapje.

DSP stand mixer pajisje shume e qendrueshme dhe efikase me baze te qendrueshme gjate perdorimit. Eshte i lehte per t’u perdorur dhe permban nje tas per perzierje  4 L.

Vjen me nje rrahese inoksi dhe nje grep brumi inox per perdorim praktik ne  kuzhine.

Specifika:

  • Motor i fuqishem 5535 AC
  • 5 shpejtesi
  • 2 grepa brumi
  • Trupi ABS me strehe metalike
  • Tas rrotullues 4.0L
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 400 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Brumatrice

Be the first to review “Brumatrice dhe mixer dore DSP KM3058”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore brumatrice dsp ne dyqan taxi

Brumatrice dhe mixer dore DSP KM3058