Brisk depilimi femrash per fytyren

490 L

Ka stok

  • Brisk depilimi per fytyre
  • Set me tre cope
  • Nuk irritojne lekuren
  • Per cdo pjese te fytyres
KODI: i230066148 Kategori: ,

BRISK DEPILIMI PER FYTYREN

Brisk depilimi femrash i cili heq qimet e imta te vetullave, qafes dhe fytyres si dhe ne pjese te tjera te fytyres.

Jo vetem qe pastron fytyren nga qimet e padeshiruara por edhe pastron siperfaqen e lekures duke larguar lekuren e vdekur.

Formon vetullat me saktesi absolute heq edhe qimet me te vogla per nje pamje perfekte.

Çdo brisk eshte i pajisur me nje mbulese mbrojtese, ndersa doreza eshte e holle dhe e lehte per t’u kapur dhe perdorur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Main Menu

brisk fytyre per femra ne dyqan taxi

Brisk depilimi femrash per fytyren