Bomboniere ne forme kungulli

890 L

Ka stok

  • Bomboniere
  • Stili: Kreativ
  • Materiali: Plastike
  • Madhesia: Rreth 195 * 165 mm
KODI: i2370211130 Kategori: ,

BOMBONIERE NE FORME KUNGULLI

Bomboniere me dizajn unik ne forme kungulli per mbajtjen e frutave te thata, arrave, bajame, sticka etj.

Me dy shtresa te ndashme qe mund te perdoret si kapak ose si mbajtese e dyfishte.

E bere nga materiali i forte dhe i sigurt PP, me dy shtresa, me kapacitet te mjaftueshem mbajtes.

Specifika:

  • Bomboniere
  • Stili: Kreativ
  • Materiali: Plastike
  • Madhesia: Rreth 195 * 165 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

bomboniere ne forme kungulli online ne dyqan taxi

Bomboniere ne forme kungulli