Bokse muzike me mikrofon Kisonli X8

2,090 L

Ka stok

  • Marka : Kisonli
  • Sistemi i altoparlanteve: USB 2.0
  • Materiali: ABS
  • Tensioni i furnizimit: DC5V
KODI: i239014 Kategori: ,

BOKSE MUZIKE ME MIKROFON X8

Bokse muzike me mikrofon dhe efekte shumengjyreshe te ndricimit RGB.

Dy altoparlante te cilet nese vendosen ne dy drejtime te ndryshme, do te ndihmojne qe zeri te perhapet ne te gjithe hapesiren.

Altoparlanti ka nje dizajn te sofistikuar dhe kompakt, duke e bere te lehte per ta marre kudo.

Sistemi i altoparlanteve 2.0 me fuqi 3W mundeson tingullin realist, i pershtatshem per shume zhanre te ndryshme muzikore.

Specifikimet:

▶ Marka : Kisonli
▶ Sistemi i altoparlanteve: USB 2.0
▶ Materiali: ABS
▶ Tensioni i furnizimit: DC5V
▶ Shkalla e fuqise: 3W x 2
▶ Fuqia e daljes: 3,5 W
▶ Impedanca: 4
▶ Gama e frekuences: 150HZ – 12kHZ
▶ Raporti i zhurmes: >= 80dB
▶ Permasat : 80 x 90 x 180 mm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse muzike me mikrofon Kisonli X8”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse muzike me mikrofon x8 online ne dyqan taxi

Bokse muzike me mikrofon Kisonli X8