Boks portabel Lenovo L022 Wireless Sound Box

1,990 L

Ka stok

  • Cilesi superiore e zerit
  • Portativ dhe i gjithanshem
  • Koha e zgjatur e lojes
  • Dizajn Funksional
  • Thirrje pa duar permes Bluetooth
KODI: i239080 Kategori: ,

BOKS PORTABEL LENOVO L022

Lenovo L022 Wireless Sound Box Portativ, i pajtueshem me pajisje te tjera audio fale lidhjes me Bluetooth 5.0.

Cilesi superiore e tingullit jo vetem per muzike, p;or edhe thirrje telefonike pa perdorur telefonin permes Bluetooth.

Specifika:

  • Cilesi superiore e zerit
  • Portativ dhe i gjithanshem
  • Koha e zgjatur e lojes
  • Dizajn Funksional
  • Thirrje pa duar permes Bluetooth

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks portabel Lenovo L022 Wireless Sound Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks lenovo l022 online ne dyqan taxi

Boks portabel Lenovo L022 Wireless Sound Box