Boks per karaoke JBK 1209

8,290 L

Ka stok

 • Versioni Bluetooth V5.0
 • Distanca Bluetooth 10 m
 • Funksioni Bluetooth / USB / Karte TF / Radio FM / Aux / TWS
 • Tensioni DC 5V
 • Kapaciteti i baterise 2400 mAh
KODI: i232327 Kategori: ,

BOKS PER KARAOKE JBK 1209

Boks per karaoke, per ta marre me vete kudo ne festat tuaja.

Mundeson lidhje wireless me pajisje te ndryshme si kompjuter, laptop apo smarphone.

Funksione te ndryshme Bluetooth, hyrje aux,usb  dhe karte memorie, dhe gjithashtu radio fm.

Specifika:

 • Versioni Bluetooth V5.0
 • Distanca Bluetooth 10 m
 • Funksioni Bluetooth / USB / Karte TF / Radio FM / Aux / TWS
 • Tensioni DC 5V
 • Kapaciteti i baterise 2400 mAh
 • Madhesia 345 * 290 * 530 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks karaoke jbk 1209 online ne dyqan taxi

Boks per karaoke JBK 1209