Boks muzike Wireless Speaker ET-A20 EARLDOM

1,990 L

Ka stok

 • Modeli: ET-A20
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Koha e gatishmerise: 180h
 • Koha e karikimit: 1.5h ~ 2h
 • Teknologjia Bluetooth: V5.0 + EDR
KODI: i239038 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ET-A20

Boks muzike wireless me veshje ABS rezistente, efektiv kunder ujit dhe pluhurit.

Cilesi e larte e zerit me altoparlante te dyfishte me kapacitet 5W x 2 dhe te pajisur me 2 altoparlante shtese 52 mm per te ndjere tingull jashtezakonisht realist.

Shirit LED mbreselenes RGB me 7 ngjyra te ndryshme, i pershtatur automatikisht me melodine e kenges, duke ju dhene nje pervoje gjitheperfshirese vizuale dhe degjimore.

Dizajn kompakt dhe i pajisur me nje rrip shtese te pershtatshem per t’ju ndihmuar ta mbani me lehtesi me vete ne udhetime dhe piknik.

Me kapacitet baterie 1800 mAh, per 3-4 ore perdorim te vazhdueshem dhe rikarikim ne 2 ore, ju mund te degjoni muzike te qete kudo.

Specifika:

 • Modeli: ET-A20
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Koha e gatishmerise: 180h
 • Hyrja: DC 5V
 • Koha e karikimit: 1.5h ~ 2h
 • Teknologjia Bluetooth: V5.0 + EDR
 • Fuqia dalese: 5 W/2
 • Koha e perdorimit: 3h

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike Wireless Speaker ET-A20 EARLDOM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike earldom a20 ne dyqan taxi

Boks muzike Wireless Speaker ET-A20 EARLDOM