Boks muzike me wireless dhe rrip dore G TG-504

2,090 L

Ka stok

  • Boks muzike me wireless
  • Me rrip dore
  • Funksione Bluetooth, FM, karte TF, AUX, USB
KODI: i239054 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME WIRELESS TG-504

Cilesi superiore e zerit me bas te plote te pasur: procesori dixhital i audios permireson qartesine e tingullit.

Bateri me kapacitet 1200 mAh me 4-5 ore riprodhim te vazhdueshem te luajtjes se muzikes.

Tingull stereo pa deformime edhe me volumin maksimal.

Specifika:

  • Boks muzike me wireless
  • Me rrip dore
  • Funksione Bluetooth, FM, karte TF, AUX, USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike me wireless dhe rrip dore G TG-504”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tg 504 mini boks muzike ne dyqan taxi

Boks muzike me wireless dhe rrip dore G TG-504