Boks muzike me dizajn pasqyre Lenovo TS13

1,990 L

Ka stok

  • Boks muzike Lenovo
  • Me lidhje wireless
  • Mikrofon i integruar
  • Dizajn pasqyre
KODI: i239079 Kategori: ,

BOKS MUZIKE LENOVO TS13

Boks muzike me dizajn unik pasqyre nga Lenovo.

Zgjohuni me muziken tuaj te preferuar me altoparlantin e ores me zile Lenovo TS13. Permban nje ore alarmi te integruar dhe radio FM per me shume lehtesi.

Dizajni kompakt dhe i lehte e ben praktik per ta mbajtur me vete kudo qe te shkoni.

Lidhja Bluetooth ju lejon te transmetoni muzike nga telefoni juaj ose pajisje te tjera te perputhshme.

Shijo deri ne 5 ore jetegjatesi baterie me nje karikim te vetem.

Dizajni i qendrueshem dhe rezistent ndaj motit e ben ate te persosur per perdorim te jashtem.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike me dizajn pasqyre Lenovo TS13”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lenovo ts13 boks muzike online ne dyqan taxi

Boks muzike me dizajn pasqyre Lenovo TS13