Boks muzike JBL CHARGE 5 Pro Sound

15,190 L

Ka stok

 • Boks muzike JBL Charge 5
 • Bateri Polimer Li-jon 27 Wh
 • Koha e karikimit : 4 ore
 • Koha e luajtjes : deri ne 20 ore
 • Porta USB: Type C
 • Versioni Bluetooth: 5.1
KODI: i239003 Kategori: ,

BOKS MUZIKE CHARGE 5 

Merrni me vete fuqine e mahnitshme te JBL Pro Sound Charge 5 me audio te optimizuar, tingull te vecante dhe drejtues te dyfishte te basit.

Me jetegjatesi te jashtezakonshme baterie prej 20 oresh, JBL Charge 5 ju lejon te festoni gjate gjithe dites dhe nates.

JBL Charge 5 eshte IP67 i papershkueshem nga uji dhe pluhuri, keshtu qe mund ta merrni kudo.

Lidhni pa fisha deri ne 2 telefona inteligjente ose tablet me altoparlantin dhe shijoni tingullin JBL Pro.

PartyBoost ju lejon te lidhni dy altoparlante te pajtueshem me JBL PartyBoost per ti dhene akoma me shume volum festave tuaja.

Nje powerbank i integruar ju lejon te karikoni pajisjet tuaja pa ndaluar muziken.

Specifika:

 • Modeli: JBL Charge 5
 • Fuqia e vlerësuar e daljes: 30 W
 • Pergjigja e frekuences: 60Hz – 20kHz
 • Lloji i baterise: Polimer Li-jon 27 Wh
 • Koha e karikimit te baterise: 4 ore
 • Koha e luajtjes se muzikes: deri ne 20 ore
 • Porta USB: Type C
 • Versioni Bluetooth: 5.1

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike JBL CHARGE 5 Pro Sound”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jbl charge 5 boks muzike ne dyqan taxi

Boks muzike JBL CHARGE 5 Pro Sound