Boks muzike cilindrik me wireless GT 116

1,390 L

Ka stok

 • Distanca e punes: 10 m
 • Bateria: 3.7 V 1200 mAh
 • Koha e luajtjes: 2H
 • Drejtuesi i altoparlantit: Ф45mm plus*2
 • Fuqia: 4Ω5W*2
KODI: i239081 Kategori: ,

BOKS MUZIKE GT 116

Boks muzike cilindrik me lidhje wireless , me pajisje te tjera audio.

Subwoofer i integruar, ju do te shijoni nje cilesi mbreselenese tingulli te paster kristal.

Shijoni pervojen me te mire audio me boksin GT 116, duke rivendosur cilesine e vertete te zerit.

Specifika:

 • Distanca e punes: 10 m
 • Bateria: 3.7 V 1200 mAh
 • Koha e luajtjes: 2H
 • Drejtuesi i altoparlantit: Ф45mm plus*2
 • Fuqia: 4Ω5W*2
 • Pergjigja e frekuences: 120 Hz-18 khz
 • Pesha: 363 g
 • Karikimi: 5V/500mA

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike cilindrik me wireless GT 116”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike gt 116 online ne dyqan taxi

Boks muzike cilindrik me wireless GT 116