Boks me mikrofon 8inch CH-8832 Speaker system

8,290 L

Ka stok

 • Boks i madh 8 inch
 • Me mikrofon dhe telekomande
 • Permasa 8 inch
 • Versioni i Bluetooth: 5.0

BOKS ME MIKROFON CH-8832

Boks i madh 8 inch per festa, i pajisur me mikrofon per ti bere festat dhe netet e karaokeve me argetuese.

Ka nje dizajn modern ergonomik dhe nje doreze per transport te lehte kudo.

Porta te shumefishta per lidhje me pajisje te ndryshme Aux/ karte Tf/ USB/ FM Radio.

Perfshin mikrofon me fishe, telekomande dhe kabllo karikimi USB

Specifika:

 • Bateri e rikariueshme: 3.7V, 3000 MAH
 • Kohezgjatja e perdorimit: deri ne 6 ore
 • Koha e karikimit: 7 ore
 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Fuqia: 20 W (2 x 10 W)
 • Madhësia e altoparlantit: 8″ x 2
 • Porte USB, karte TF, porte AUX
 • Radio FM: 87,5 – 108 MHz
 • Frekuenca: 100HZ-20KHZ

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me mikrofon 8inch CH-8832 Speaker system”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks i madh muzike 8inc ne dyqan taxi

Boks me mikrofon 8inch CH-8832 Speaker system