Boks me bluetooth Ever Play A10

1,690 L

Ka stok

 • Marka Ever Play Earldom
 • Modeli A10
 • Lidhje Bluetooth deri ne 10 m
 • Bateri 1200 mAh
KODI: i239034 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH A10

Boks portabel me lidhje Bluetooth nxjerr ze shume te qarte dhe efekt zanor dinamik.

Transmetoni muzike me vale wireless nga cdo pajisje audio si telefoni juaj celular, laptopi, iphone ose iPad.

Siguron nje lidhje dhe funksionim te lehte per perdoruesit.

Specifika:

 • Marka : Ever Play
 • Modeli : A10 
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
 • Distanca e transmetimit : 10 metra
 • Perdorimi : Per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP Wireless etj
 • Kapaciteti i baterise : 1200 mAh
 • Pajisur me: USB port, aoudio input 3.5mm dhe suporton karte memorie
 • Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit
 • Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me bluetooth Ever Play A10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

books a10 everplay online ne dyqan taxi

Boks me bluetooth Ever Play A10