Boks Earldom ET-A14 Bluetooth Speaker

8,790 L

Ka stok

 • Lidhje wireless/bluetooth
 • Luajtje deri ne 4 ore
 • Dimensionet: 170.5* 173* 409.5cm
 • Fuqia dalese: 60W, 4Ω
KODI: i239067 Kategori: ,

BOKS EARLDOM ET-A14

Boks me Bluetooth Earldom me kapacitet te madh te baterise qe mund te perdoret per shume ore argetimi.

Me cilesi stereo te tingullit dhe bas te thelle qe ju te degjoni muzike ne kualitetin me te mire.

Teknologjia Bluetooth V5.0 me transmetim te qendrueshem deri 10m, mund te lidhe shume pajisje smartphone, Ipad, Iphone, tableta.

Boksi suporton lidhjen me 2 mikrofona dhe me pajisje të ndryshme si kompjutera, televizor, radio etj.

Specifika:

 • Lidhje wireless/bluetooth
 • Luajtje deri ne 4 ore
 • Dimensionet: 170.5* 173* 409.5cm
 • Fuqia dalese: 60W, 4Ω
 • Kapaciteti i baterise: 4400 mAh
 • Pergjigja e frekuences: 80-15 kHz
 • Furnizimi me energji ne hyrje: DC 5V 1A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks Earldom ET-A14 Bluetooth Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a14 earldom boks muzike ne dyqan taxi

Boks Earldom ET-A14 Bluetooth Speaker