Blender ushqimi elektrik 800W CR-811

Ka stok

  • Modeli CR-811
  • Fuqi 800W
  • 6 tehe prerese
  • Ene 500ml
  • 2 shpejtesi
KODI: e23702115 Kategori: ,

BLENDER USHQIMI ELEKTRIK CR-811

Blender ushqimi elektrik qe perzien, bluan dhe pret shpejt dhe sakte perberesit ushqimore.

Pergatisni shpejt vaktet ushqimore fale ketij procesori te ushqimit me kapacitet te enes 500 ml dhe fuqi 800watt.

Me ene transparente per te pare perzierjen brenda tasit. Gjashte tehet prerese do te copetojne ushqimin apo erezat qe deshironi.

Specifika:

  • Modeli CR-811
  • Fuqi 800W
  • 6 tehe prerese
  • Ene 500ml
  • 2 shpejtesi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Blender

Main Menu

procesor ushqimi 500ml online ne dyqan taxi

Blender ushqimi elektrik 800W CR-811