Blender per smoothie | Jiale Juicer Cup

1,990 L

Ka stok

  • Vëllimi: 500mL
  •  Mënyra e Karikimit: Me USB
  • Blender praktik per smoothie
  • Karikohet per 3 ore
  • Merret kudo me vete (udhetim, pune, shkolle)

Blender per Smoothie – Jiale Juicer Cup

Blender per smoothie, i vogel dhe shume praktik. Mund te transportohet kudo. Gjithashtu mund ta merrni me vete ne udhetime pune ose ne pushimet me familjen tuaj.

Gjithashtu ju mund ta merni ate me vete ne ambjetet e punes ose te shkolles. Per te pasur nje dite te shendetshme dhe plot energji per trupin dhe trurin tuaj.

Blender me një sistem baterie që mund të karikohet me USB.
USB mund ta lidhni me një karikues telefoni celular, POWERBANK ose Laptop.

Specifikat:
  • Vëllimi: 500mL
  •  Mënyra e Karikimit: Me USB
  •  Koha e karikimit: Ngarkohet për rreth 3 orë (Kur të ngarkohet do të shfaqet ngjyra e kuqe, kur të jetë karikuar plotesisht, do të ndryshojë në ngjyrën blu
  •  Materiali: PC ABS Silikon

Bli online ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Ngjyra

,

Be the first to review “Blender per smoothie | Jiale Juicer Cup”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender per smoothie bli online ne dyqantaxi

Blender per smoothie | Jiale Juicer Cup