Blender elektrik ushqimesh 1500Watt DX-2480

Ka stok

 • Blender elektrik
 • Modeli DX-2480
 • Fuqia: 1500 W
 • Tensioni: 220 V
 • Kapaciteti: 2.2L
 • Teh i dyfishte prej celiku inox
KODI: e2370285 Kategori: ,

BLENDER ELEKTRIK USHQIMESH DX-2480

Blender elektrik shumefunksional per grirjen e ushqimeve te ndryshme, me fuqi te larte 1500 watt dhe kapacitet 2,2 litra.

Me ene transparente per te pare pergatitjen dhe tehe celiku prerese.

I pershtatshem per mish (mish derri, peshk, vici), fruta, perime, ereza dhe sallate. Me 4 tehe te mprehta te levizshme prej celiku inox, te cilat presin ushqimin ne menyre me efikase.

Specifika:

 • Blender elektrik
 • Modeli DX-2480
 • Fuqia: 1500 W
 • Tensioni: 220 V
 • Kapaciteti: 2.2L
 • Teh i dyfishte prej celiku inox

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender elektrik 1500watt ne dyqan taxi

Blender elektrik ushqimesh 1500Watt DX-2480