Blender dore per kafe DSP KA3095

1,290 L

Ka stok

 • Blender Dore
 • Marka: DSP
 • Modeli: KA3095
 • Materiali: ABS + celik inox
 • Fuqia: 2 W
 • Bateria: Bateri litium
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Tre rregullime te shpejtesise: 5800, 8500, 12000 rpm
KODI: e23702119 Kategori: ,

BLENDER DORE PER KAFE KA3095

Blender dore elektrik, shume praktik per te pergatitur kafe shpejt dhe lehte.

Me tre shpejtesi ju lejon te zgjidhni shpejtesine e duhur te rrahjes per shkumezimin e qumeshtit, kafese latte, kapucinos, qumeshtit me cokollate etj.

Me baterine e integruar te rikarikueshme 1200 mAh dhe porten usb, ju mundeson perdorim pa kabell dhe karikim me cdo pajisje elektrike qe suporton porte usb.

Specifika:

 • Blender Dore
 • Marka: DSP
 • Modeli: KA3095
 • Materiali: ABS + celik inox
 • Fuqia: 2 W
 • Bateria: Bateri litium
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Tre rregullime te shpejtesise: 5800, 8500, 12000 rpm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender dore per kafe ne dyqan taxi

Blender dore per kafe DSP KA3095