Blender dore me dy shpejtesi FA-5290-4

2,200 L

Ka stok

KODI: 1992060003 Kategori: ,

BLENDER DORE FA-5290-4

Blender dore i pershtatshem per cdo kuzhine, per ti bere gatimet me te lehta. Me dy shpejtesi per te zgjedhur te duhuren gjate blendimit te ushqimeve.

Ideale per ta perdorur per supa, salca dhe milkshake.

Specifika:

• 2 shpejtesi
• Fundi i levizshem
• Ideale per supa, salca dhe milkshake
• Tehe inox
• Fuqia: 250 Watt


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore me dy shpejtesi FA-5290-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5290 4 blender dore online ne dyqan taxi

Blender dore me dy shpejtesi FA-5290-4