Blender dore Jamaky JMK3004

1,490 L

Ka stok

  • Marka: JAMAKY
  • Modeli: JMK3004
  • Fuqia: 1000 W
  • Materiali: ABS + çelik inox
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
KODI: e2370221 Kategori: ,

BLENDER DORE JMK3004

Blender dore me funksionim te lehte qe te mund te gatuani ushqime te shijshme ne shtepi.

Me kete pajisje mund te plotesoni nevoja te ndryshme si p.sh berja e purese se frutave, lengu etj.

E pajisur me doreze ergonomike dhe praktike me butona ne pjesen e trupit per ta bere me te lehte perdorimin.

Fale teheve te tij te mprehta dhe motorit te fuqishem, do te pergatise shpejt vaktet ushqimore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender dore jamaky online ne dyqan taxi

Blender dore Jamaky JMK3004