Blender dore elektrik per kafe DSP KA3069 Coffe blend

1,390 L

Ka stok

KODI: d2324825 Kategori: ,

BLENDER DORE PER KAFE

Blender dore elektrik perfekt per kafe duke bluajtur kokrrat ne kafe pluhur ne pak caste.

Nje mikser elektrik ideal per te pergatitur kafen ne mengjes. Punon me 25 vat dhe apaciteti deri ne 800 ml.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 25 W
  • Kapaciteti: 80 ml
  • 280 motor
  • Nje shpejtesi
  • Material plastike dhe celik inoksi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender dore elektrik per kafe DSP KA3069 Coffe blend”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp blender per kafe online ne dyqan taxi

Blender dore elektrik per kafe DSP KA3069 Coffe blend