Blender dore 4 ne 1 S-2891

3,190 L

Ka stok

  • Modeli S-2891
  • Blender dore
  • 4 funksione ne 1 pajisje
  • Fuqia 1200 Wat
KODI: e2370259 Kategori: ,

BLENDER DORE 4 NE 1

Blender dore shumenfunksional me ene per grirje mishi, grep trazues vezesh ose brumi embelsirash dhe blender per smoothie.

Efikas dhe dizajn portabel, blenderi 4 ne 1 ju sjell komoditet ne jeten tuaj. Doreza ergonomike ofron kapje jo te rreshqitshme dhe te rehatshme.

Trupi i prodhuar me material cilesor inoks dhe plastike ultra e forte, si edhe me nje motorr te forte te nivelit industrial.

I pajisur me 4 tehe te forta material inoks, perfekt per te perziere, prere, therrmuar ushqim e fruta.

Specifika:

  • Modeli S-2891
  • Blender dore
  • 4 funksione ne 1 pajisje
  • Fuqia 1200 Wat

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Blender

Main Menu

blender dore s2891 online ne dyqan taxi

Blender dore 4 ne 1 S-2891