Blender Cilesor 900W | 12 Pieces | Dyqan Taxi

5,490 L

Ka stok

  • Per nje dite me te shendetshme dhe me energji.
  • Motorr i fuqishem 900Watt
  • Perbehet nga 12 pjese, te cilat vijne bashke ne paketim.
  • Perzjeni frutat dhe perimet tuaja te preferuara.
  • Krijoni pjata dhe smoothie tuaja te preferuara.
KODI: 8859094919659 Kategori: ,
Blender Cilesor 900W | 12 Pieces

Blender Cilesor 900 Watt eshte nje nga blenderat me te kerkuar prej shume kohesh. Kjo prej cilesise dhe perfromances qe ai ka. Blenderi zbërthen dhe copeton plotësisht ushqimin tuaj, duke e përzierë së bashku të gjitha ushqimet thelbësore qe ju deshironi.

Blender per ushqimet 900W

Blenderi per ushqimet ka fuqine e persosur per te copetuar, pavarsisht fortesise se produktit qe ju doni te copetoni. Madje mund te copetoj edhe farat e frutave, copëzon lëkurat e ashpra për të përfituar sa më shumë nga frutat dhe perimet tuaja.
Ndryshe nga shtrydhësit e lëngjeve dhe përzierësve të përditshëm, blenderi zbërthen plotësisht përbërësit në nje pjate të shijshme dhe te shendetshme.

Motorri super i fuqishëm 900w dhe teknologjia e ciklonit prodhon një pjate më të mirë, më të butë, pa pulpat dhe copat që ju mbeten nga një shtrydhëse frutash e perimesh / blender i rregullt.

blender nutribullet bli online ne dyqan taxi

Pakoja përfshin setin prej 12-copësh.

SPECIFIKIMET
  • Motorr i fuqishem 900Watt
  • Perbehet nga 12 pjese, te cilat vijne bashke ne paketim.
  • Perzjeni frutat dhe perimet tuaja te preferuara.
  • Per nje dite me te shendetshme dhe me energji.

Blini online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender Cilesor 900W | 12 Pieces | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender nutribullet bli online ne dyqan taxi

Blender Cilesor 900W | 12 Pieces | Dyqan Taxi