Berese sanduici Jamaky JMK 2005

1,790 L

Ka stok

  • Nxehtesi e shpejte
  • Lehte per t’u pastruar
  • Fuqia: 1000 wat
  • Pllaka jo ngjitese
  • Modeli: JMK-2005
KODI: e2370246 Kategori: ,

BERESE SANDUICI JMK 2005

Berese sanduici me kontroll termostatik eshte ajo qe ju nevojitet per te shijuar ushqime te shijshme lehtesisht dhe shpejt.

Ka fuqi 1000W dhe ofron efikasitet te larte ne pjekje dhe eshte ideale per pjekjen e bukeve, sanduiçeve, tostave etj.

Me driten treguese, ju tregon se kur eshte koha per te hequr sanduicet nga pajisja. Beresja e sanduiceve ka nje sistem bllokimi dhe kapak te sigurt qe siguron gatim te sigurt dhe te persosur.

Specifika:

  • Nxehtesi e shpejte
  • Lehte per t’u pastruar
  • Fuqia: 1000 wat
  • Pllaka jo ngjitese
  • Modeli: JMK-2005

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

tostiere jamaky jmk 2005 online ne dyqan taxi

Berese sanduici Jamaky JMK 2005